אודות קבוצת פזנת, קבוצת  פזנת הינה חברה קבלנית אשר נוסדה ב-1988. החברה מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח, ניהול וביצוע פרויקטים לבנייה של  מגורי יוקרה. החברה רשומה ברשם הקבלנים, וחברה ב"ארגון הקבלנים והבונים בשרון". ביסוס החברה על עקרונות של איכות גבוהה, יוקרה, שירות ואמינות, הם אלו אשר חוצבים בסלע את המוניטין רב השנים. כל שלבי הבניה מבוצעים על ידינו, החל מהקמת שלד המבנה ועד גמר הפרויקט, על כן קנינו לנו שם בענף בעיקר בזכות הקפדתנו על הפרטים, עמידה בלוח זמנים, שימוש בחומרי גלם איכותיים ובקרה על כל תהליכי העבודה. רמת הגימור הגבוהה היא זו המקנה לחברה את ייחודיותה. תהליך הפרויקט – היזמות, תכנון ובניה, שיווק ומכירות, התאמת שינויי דיירים  – מתבצע אצלנו ובאחריותנו תחת קורת גג אחת, על מנת לאפשר שמירה על תכנון מוקפד, איכות בניה ועמידה בלוחות זמנים. צוות העובדים שלנו מלווה אותנו מזה כ-25 שנה ומורכב מאנשי מקצוע איכותיים ובעלי ניסון רב בתחום הנדל"ן. הצוות כולל את טובי המומחים – מהנדסים, שמאים, אדריכלים, כלכלנים ועורכי דין מהשורה הראשונה. במרוצת השנים יזמנו, פיתחנו ובנינו מגוון רב של פרויקטים וכיום מנהלים ומבצעים פרויקטים בתחום הנדל"ן בפריסה ארצית לרבות   בתל אביב ובאזור השרון – הרצליה, רמת השרון, כפר סבא והוד השרון. אנו יוזמים ומבצעים בניה רוויה קונבנציונאלית, תמ"א 38 חיזוק ותמ"א 38 הריסה ובניה מחדש מאז 1988, כל הפרויקטים הסתיימו בהצלחה ובשביעות רצון גבוהה מצד הדיירים הן הוותיקים והן החדשים.

הנהלת החברה, בעל החברה, עוזי מורד, דור שלישי לקבלנים בארץ, בעל תואר שני במדעי המחשב, בוגר הטכניון של ניו-יורק New York Institute of Technology , בוגר ביה"ס לקבלני בניין ומנהל עבודה מוסמך בעל 30 שנות ניסיון בבנייה. בנוסף, חבר בוועדה המוניציפאלית של "ארגון הקבלנים והבונים בשרון" ובוועדת הקרקע של התאחדות הקבלנים והבונים בישראל.

חזון הקבוצה, בסיס חזוננו נתמך ביזמות ובניה מתוך זיקה ואהבה אמיתית לענף הבניה ולפיתוח הארץ ותרבות המגורים בה, ושואפים לבניה בת קיימא, המאפשרת ניצול יעיל וחסכוני של משאבים. זאת באמצעות בניה "חכמה" ושימוש במערכות מתקדמות, כנהוג בקרב חברות בניה מהשורה הראשונה. אנו מחויבים לבניה יוקרתית ולמבנים ארכיטקטוניים הנבדלים עקב היותם בנייני פרימיום מעוצבים תוך שימוש בחומרי גמר חדשניים וייחודיים ההופכים כל פרויקט לנבדל ויזואלית. אנו עמלים ללא ליאות על יישום קפדני של נהלי עבודה ותהליכי בקרת איכות מהגבוהים בארץ המובילים לתוצאות חד משמעיות של בניה איכותית ביותר ומוצר טוב ביותר. צוות העובדים מסור ומקצועי ולוח זמני האכלוס קצר מהמתחרים.

"לקוח טוב הוא לקוח מרוצה" – הקשבה ללקוח, חשיבה פרקטית ויצירתית, תיאום ציפיות, התאמת העבודות לצרכיו האמיתיים, ליווי ופיקוח צמוד, שירות אישי ואיכות בניה גבוהה נמצאים בראש סדרי העדיפויות שלנו. הקשר בין הלקוח לבעלי החברה ולעובדיה הינו אישי וישיר. ללקוח כתובת ברורה לטיפול מידי בכל נושא שמתעורר אם בזמן הבניה, אם לאחריה ואם לאחר שנים רבות, ועל כך יוכלו להעיד לקוחותינו הוותיקים ביותר.

 

 

מתחם האורנים בהוד השרון

דילוג לתוכן