top of page
Concrete Wall
Sync Up

Let's

הבסיס לפעילות העסקית של קבוצת פזנת בענף הנדל"ן בישראל מונע מעצם היותה חברה קבלנית לבניה עם ניסיון בבניה מעל ל-40 שנה. הקבוצה שהוקמה על ידי עוזי מורד, המייסד והבעלים, נחשבת ליציבה בחברות הנדל"ן והייחודיות שלה נובעת מהיותה חברה המאמינה בהבנה מקצועית עמוקה, בתהליכי עבודה מובנים ובעובדים שעבורם החברה היא “שלהם”. כל אלה מציבים אותה במקום גבוה מאד במדד חברות הבניה ומקנים לה את היכולת לתת מענה מקצועי מדויק, משלב התכנון ועד הביצוע, לכל פרויקט בכל גודל. 

פיתוח עסקי
פזנת ושות'

Meeting Room

מעוניינים להשקיע בתחום הנדל"ן?

בקבוצת פזנת עושים זאת כבר שנים רבות.

חברתנו מתמחה בניהול וקידום פרויקטים בתחום הנדל"ן, החל משלב הרכישה, דרך התכנון, הביצוע הקפדני ועד לשלב השיווק של הפרויקט. אנשי המקצוע של החברה מביאים איתם ניסיון של שנים רבות, כל אחד בתחום התמחותו, וביחד אתכם, ניצור הזדמנויות להשקעה רווחית ובטוחה בשוק הנדל"ן, השוק הרווחי והיציב ביותר למשקיעים בישראל.

הפרויקט יצא לדרך

עברנו וועדות, קיבלנו היתר, יצאנו לשטח. כאן העשיה הגדולה. הפרויקטים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה בישראל, ניסיון של שנים מלמד אותנו שמוצר איכותי הוא הבסיס לכל עסקה טובה. כאן אנו מביאים שוב את עצמנו כי אנחנו לא רק היזם אנחנו גם הקבלן ואתם כמובן יכולים להיות רגועים שהשקעתם את כספכם במקום הנכון.

ניהול וקידום הפרויקט בשקיפות מלאה מולכם

אנו דוגלים בשקיפות ובשותפות מלאה לכל אורך חיי  הפרויקט, המשותף שלכם ושלנו. אתם חשופים בכל רגע נתון לכל מידע רלוונטי לפרויקט באמצעות מערכת המידע של החברה אליה נחבר אתכם עם תחילת הפרויקט.

פגישות, דיונים, מו"מ, חתימה על הסכם

כל שותפות שלנו מתחילה בפגישות ובדיוני היכרות המהווים בסיס חזק ואיתן לניהול מו"מ נוח ונעים לשני הצדדים. הסכמי השותפות מתנהלים תמיד ברוח טובה ובשאיפה מקסימאלית שמימון הפרויקט יתאפשר בקלות וללא הפתעות, כך שיוותר בסופו רווח יזמי גבוה עבור המשקיעים.

אתם מקבלים תכנית עסקית על הפרויקט

כל פרויקט מתחיל בתוכנית עסקית המספקת תמונה עתידית כוללת של הפרויקט מכל הבחינות - מבחינה שיווקיתטכנולוגית, תפעולית, כלכלית ועוד. אנו מבצעים ניתוח שיטתי ומסודר של העסקה, לשם גיוס הון ושיתוף פעולה, בדיקת כדאיות מעמיקה ותכנון אסטרטגיה עסקית לפרויקט.

השלמת הפרויקט וחלוקת רווחים

תם הפרויקט, שמחנו לעזור ולתרום מניסיוננו רב השנים.

קבלת דוחות חודשיים

כל הפרויקטים שלנו מנוהלים באופן ישיר על ידי החברה  המעניקה שקיפות מלאה לכל השותפים. אחת לחודש תקבלו דוחות שיאפשרו לכם להיות עם אצבע על הדופק לכל אורך חיי הפרויקט, לקבל מידע ועדכונים בכל ההיבטים הנדרשים.

סיורים באתר הבנייה

אחת לחודש, או על פי דרישה מצדכם, נצא לסיורים באתר הבניה. שם תוכלו להתרשם מהניסיון הרב ומשיטות הניהול המתקדמות שלנו, מהמערך הלוגיסטי מהטובים ביותר המאפשר עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו לפרויקט. בסיורים תוכלו אף להתרשם לגבי הפרויקט מגורמים חיצוניים כגון: דיירים קיימים, שכנים בבניינים סמוכים, מפקחי בניה, שמאי במסגרת ליווי וכד'.

Building Under Construction

לקבוצת פזנת ניסיון עתיר שנים בעסקאות קומבינציה. אם אתם בעלי קרקע, הגעתם למקום הנכון מכיוון שבחירת  היזם היא קריטית בתהליך של תכנון וקידום התכניות בוועדות המקומיות. 

קבוצת פזנת, חברה בעלת גב כלכלי איתן וחוסן פיננסי, עם ניסיון מוכח בהקמת ואכלוס פרויקטים בעסקאות קומבינציה, מעניקה מעטפת של ערבויות שתאפשר לכם שקט וביטחון רב לאורך כל התהליך.

עסקת קומבינציה הינה עסקה בה בעלי הקרקע וקבלן חוברים יחדיו עסקית כדי להפיק את המירב מהנכס. הקבלן בונה על חשבונו על הקרקע ובסיום הבנייה חלק מהיחידות יהיו שייכות לקבלן וחלק לבעלי  הקרקע, בהתאם לאחוזים שסוכמו מראש.

עסקאות קומבינציה
עם
קבוצת פזנת

קידום בועדות

מחוזיות

קידום בועדות 

מקומיות

העסקת יועצים

ומתכננים

בדיקת התכנות

תכנונית

תכנון

קבלת היתר

בנייה

תשלומי אגרות

בנייה

תכניות אדריכליות

לעיצוב הבניין

תב"ע איחוד

וחלוקה

הליכי השבחה

מקומיים

אכלוס

קבלת טופס 4

עליה לשטח

ותחילת בנייה

התארגנות עליה 

לשטח

Concrete Wall

What We Have

הקבוצה יוזמת ומפתחת פרויקטים למגורים והשקעות נדל"ן בארץ שנים רבות. ייעדנו מערך ייחודי לאיתור קרקעות, ומדור לייזום ובניית פרויקטים למגורים באזורי ביקוש כגון: הרצליה, הוד השרון, רמת השרון ותל-אביב. 

על מנת לקיים את הקבוצה בהרמוניה החברה מאמינה בהבנה מקצועית עמוקה, בתהליכי עבודה מובנים ועל כן קיים מערך מחלקות מוסדר ומובנה:

מחלקת שיווק
מחלקת התחדשות עירונית
מחלקת ספקים
מחלקת שירות לקוחות
המחלקה הפיננסית
מחלקת תכנון
מחלקת פרויקטים
מחלקת יזמות
bottom of page